Про нас

Ми об'єднуємо команду крутих спеціалістів, щоб перетворити складні процеси на можливості для розвитку вашого бізнесу

Познайомившись з нами, ви відкриєте для себе команду унікальних людей, які впроваджують ефективні рішення, орієнтовані на інтереси бізнесу та його аудиторії. Ми відслідковуємо тенденції інтернет ринку, що так стрімко змінюється, ми уважні до деталей та головне — нас пов'язує невпинне прагнення до досконалості. Перш за все, ми — люди, які працюють для людей та заради досягнення цілей бізнесу.

Досягаємо довгострокових результатів та несемо за них відповідальність

За 8 років активного досвіду ми розуміємо, що досягти успіху на ринку можливо лише за системного підходу. Маркетинг не може існувати без досліджень та аналітики, якісна розробка сайту — без проектування, а ефективна робота колективу — без автоматизації рутинних завдань. Глибоке розуміння всіх етапів допомагає нам досягати максимальних результатів, створюючи ефективні рішення, які залучають на ваш сайт не просто користувачів, а клієнтів.

Замовити проєкт
Наші послуги
01
Web production
Web production
02
Дизайн та креатив
Дизайн та креатив
03
Performance marketing
Performance marketing
04
Медіа
Медіа
05
CRM маркетинг
CRM маркетинг
06
Аналітика та BI
Аналітика та BI
Написати нам
Наша спеціалізація
01
Маркетинг первинної нерухомості та робота з забудовниками
02
Дизайн та креатив для забудовників
03
Медійна реклама для просування об’єктів нерухомості
04
WEB production для забудовників
Замовити проєкт
Наша історія
ТОВ "АДКОР" було засновано в 2014 році кваліфікованою командою медійного ринку України. Ми знайшли своє призначення, пройшли етап становлення та кожний день працюємо для досягнення поставлених цілей бізнесу. Ми не плануємо змінювати свою діяльність, переїздити в інші країни, працюємо у довгу, а значить на нас можно покластися. Ми не випадкові люди.
З 2017 року експертиза агенції доповнена офлайн інструментами. Це дає змогу розробляти та впроваджувати комплексні стратегії, орієнтовані на результат, для трансформаційного зростання вашого бізнесу. Більше не потрібно залучати декілька агентств, розділяти ролі, готувати купу документів. Ми впораємось з поставленою задачею! 
Замовити проєкт
Наші принципи
01

Командна

робота

02

Висока

якість послуг

03

Орієнтованість

на результат

04

Слідування

тенденціям

05

Довгострокове

партнерство

Замовити проєкт
Вакансії
digital агенція Adcore © 2012-2024 ТОВ "АДКОР" м. Київ, Україна